Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

NTC Sibamac area

NTC Sibamac area - Bratislava - Slovensko

NTC Sibamac area

Národné tenisové centrum je najmodernejší športovo-kultúrny stánok nachádzajúci sa v širšom centre Bratislavy. Bolo vybudované za účelom prípravy reprezentácie SR, ale aj ako športové centrum pre širokú verejnosť. Priemerná denná návštevnosť centra je

Informácie

  • NTC je unikátnym riešením športovej haly s otváracou strechou, ktorá umožňuje jej celoročné plnohodnotné využitie.
  • V NTC sa nachádza 8 krytých tenisových kurtov s povrchom Premier Court, 12 bedmintonových kurtov, 4 squashové kurty  s povrchom ASB, moderné fitness centrum InPulse, reštaurácia s kaviarňou, visage štúdio, športové predajne, galéria LCD, k dispozícii sú tiež 3 kongresové sály. Sídlo Slovenského tenisového zväzu je situované v administratívnej budove, ktorá je včlenená medzi tréningovú a centrálnu časť NTC. Na 7. poschodí majú svoje kancelárie manažment STZ, ekonomické oddelenie a marketing, na 8. poschodí sedia pracovníci športovo-technického úseku.  V budove STZ využíva priestory 5. poschodia Tenisová škôlka–Raketka. Je určená deťom v predškolskom veku a zameriava sa na výučbu anglického jazyka a tenisovú prípravu. Šieste poschodie administratívnej budovy využíva agentúra Športprogress, marketingový partner Slovenskéhofutbalového zväzu.
  • Sibamac aréna spĺňa požiadavky medzinárodných športových federácií na usporiadanie svetových a európskych šampionátov v halových športoch. Celý komplex je naviac klimatizovaný, čo ocenia návštevníci najmä v horúcich letných dňoch. Divákom poskytuje komfort a pohodlie, vrátane kontaktu s hracou plochou. Počas letných mesiacov je možné hrať v centrálnej hale pod otvorenou strechou.

Adresa

NÁRODNÉ TENISOVÉ CENTRUM a.s.
Príkopova 6,
831 03 Bratislava,
Slovenská republika

Základné informácie

Názov:
NTC Sibamac area
Štát:

Slovensko

Mesto:

Bratislava

Najbližšie udalosti

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce udalosti

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch