Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Plesnivec

Plesnivec - Štrbské Pleso - Tatry - Slovensko

Plesnivec

Discobar Plesnivec - panoráma Tatier a čarovná príroda Vám umocní chvíle strávené v podniku, kde sa o Vás postará príjemný personál.

Informácie

Štrbské Pleso je najvyššie položená osada na Slovensku vo výške 1 335 m. n. m.. Má výborné dopravné spojenie, je východiskom mnohých atraktívnych túr a celoročne tu pulzuje čulý spoločenský, kultúrny a športový život. Prívlastok „naj“ patrí aj našej reštaurácii a discobaru Plesnivec. Panoráma Tatier a čarovná príroda Vám umocní chvíle strávené v podniku, kde sa o Vás postará príjemný personál.

Rezervácie prijímame kedykolvek počas dňa, s výberom stola podľa Vášho želania na mobilné číslo 0902 953 353, prípadne pevnú linku 052/44 92 263.

Doprava

Nachádzame sa po ľavej strane, hneď pri centrálnom parkovisku. A POZOR!!! Parkovanie pri podniku cez deň, noc, či sezónne je úplne ZDARMA!!! Takže už len samotnou návštevou u nás ušetríte parkovné na celý deň.

Jedálny lístok ponúka široký výber jedál z hydiny, bravčového a hovädzieho mäsa, ako aj bezmäsitých jedál, či špecialít kuchára. Zaručená chuťová kvalita a zaručené kuchárske umenie našich kuchárov urobí z Vášho očakávania skvelého jedna samozrejmosť.

Atmosféru umocňuje štýlový interiér podniku, príjemná hudba a zaujímavé doplnky, prostredníctvom ktorých sa vyberiete na túru už počas príjemného posedenia v teplúčku. Čo k tomu ešte dodať? Snáď len toľko, že naša priazeň a Vaša zvedavosť sa nabaží len pri návšteve u nás – v najvyššie položenom discobare na Slovensku – v PLESNIVCI.

Základné informácie

Názov:
Plesnivec
Štát:

Slovensko

Mesto:

Štrbské Pleso - Tatry

Najbližšie udalosti

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne blízké vystúpenie tohto DJa.

Predchádzajúce udalosti

V systéme zatiaľ nie je evidované žiadne predchádzajúce vystúpenie tohto DJa.

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch